Instagram’da Video Editi Yapılır Mı?
Instagram’da Video Editi Yapılır Mı?

Instagram'da video düzenlemek için bazı yollar vardır. Instagram'da paylaşacağız videolarınızın daha eğlenceli ve farklı olması, takipçilerinizin beğenisini arttıracaktır. Video düzenlemeleri için belli başlı programlar vardır. Bu video düzenleme programları sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Sizler de sanki bir profesyonel gibi videolarınızı düzenleyerek Instagram'daki takipçilerinizi şaşırtabilirsiniz.

Instagram Video Düzenleme Uygulamaları ve Özellikleri

Instagram videolarınıza müzik eklemek artık çok kolaydır ve bazı uygulamalarla istediğiniz müziği videonuza ekleyebilirsiniz. Bu uygulamalar hem sizin için eğlenceli hem de takipçileriniz için izlenmesi keyifli anları arttıracaktır. Video düzenleme programlarının genel özellikleri;

  • Bu tür uygulamalar, telefonunuzda çok az yer kaplamaktadır. Bu programları kullanırken telefonunuzda kasma, donma gibi sorunlarla karşılaşmanız çok azdır.
  • Bu tür uygulamalar size kolaylık sağlayacak ve video düzenleme içinde size çok faydalı olacaktır.
  • Video düzenleme uygulamalarını tüm sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.
  • Genellikle bu uygulamaların bir dezavantajı vardır. Uygulama dili ingilizce olan uygulamaları kullanmakta zorluk çekebilirsiniz ama kullandıkça alışacaksınızdır.

Instagram Video Edit Uygulamaları

En çok tercih edilen Instagram video düzenleme programlarını sizler için araştırdık. Bu uygulamalar;

  • Typorama, Sarp Erdoğan ve Çağatay Kaptanoğlu tarafından geliştirilen, ios işletim sistemi ile çalışan cihazlara uygun olarak üretilen tamamen Türk yapımı bir uygulamadır. 1000 farklı yazı tipine sahiptir. Apple tarafından 2015'te en iyi uygulama olarak kendini kanıtlamıştır.
  • Quik, gopro tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Videolarınızı düzenlemenize ve farklı kolajlar oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. ios ve android işletim sistemine sahip cihazlarınıza rahatlıkla indirebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretli ve ücretsiz olarak 2 formu bulunur.
  • Unfold, hikâyeleriniz için oluşturacağınız videoları rahatlıkla düzenleme imkânı tanımaktadır. Hazır olarak kullanılan şablonlar bu işlemi sizler için daha kolay bir hale getirecektir. Ücretsiz formatında sizler için 5 yazı türü ve 25 hazır şablon sunmaktadır.

İlginizi çekebilir; İnstagram takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip